ПоддержатьУкраїнська

Суд відмовився допитувати медсестру, яка була присутня при огляді Зайцевої – нові подробиці у справі про смертельну ДТП

StopCor
StopCor

StopCor

Суд відмовився допитувати медсестру, яка була присутня при огляді Зайцевої – нові подробиці у справі про смертельну ДТП

13 листопада Київський райсуд Харкова відмовив адвокату потерпілих викликати в суд в якості свідків медсестру та експертів, які були присутні на допиті фігурантки смертельного ДТП Зайцевої. Про це інформує "Знай.юа".

 Зайцева симулює хворобу / фото facebook.com/tetyana.dotsyak

Суд відмовив у клопотаннях адвоката потерпілих Ларисі Матвєєвій. Раніше вона просила викликати в суд як свідків медсестру з наркоцентру і експертів, які проводять психіатричну експертизу за обвинуваченою у смертельній ДТП у Харкові Оленою Зайцевою.

"До сьогоднішнього моменту немає відомостей про те, що свідок Федірко (лікар-нарколог - ред.) взагалі не буде знайдено. Щоб зняти це питання з розгляду, вважаємо за необхідне допитати в якості свідка медсестру, яка була при огляді Зайцевої", – заявила Матвєєва.

Представник потерпілих також попросила допитати експертів, що проводили психіатричну експертизу по Зайцевій.

"Зазначені експерти-психіатри проводили експертизу по Зайцевій з точки зору психічного стану в момент ДТП. Але в експертизі відсутні відомості про те, що Зайцева в момент ДТП була у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів", – пояснила Матвєєва.

Варто відзначити, що у задоволенні обох клопотань суддя Попрас Віктор відмовив. До справи долучили тільки чеки про повернення грошей, переданих близьким жертв.

Вже відомо, що наступне засідання по справі Зайцевої та Дронова відбудеться 20 листопада.

Читайте також: "Фігурантка кривавої ДТП у Харкові Зайцева весело сміялась в суді".

Другие новости