ПоддержатьУкраїнська

Рейдерство "Херсонбуду": антирейдерський штаб при Херсонській ОДА повідомив про хід справи

StopCor
StopCor

StopCor

Рейдерство 'Херсонбуду': антирейдерський штаб при Херсонській ОДА повідомив про хід справи

У справі змінюється слідчий, постраждалу сторону просять оголосити пропозиції правоохоронцям для контролю за процесом розслідування та надати перелік незаконно відчуженого майна. Такі свіжі новини в історії про захоплення власності компанії «Херсонбуд» озвучили члени антирейдерського штабу при Херсонській ОДА. 

Рейдерство ''Херсонбуду'': антирейдерський штаб при Херсонській ОДА повідомив про хід справи

Нагадаємо, на початку цього року журналісти «Стоп корупції» провели розслідування та оприлюднили схему захоплення підприємства, яке побудувало пів-Херсона – «Херсонбуд». Це дуже показовий і цинічний випадок – підприємство кілька десятиліть належить родині Почесного громадянина Херсону.

У вересні 2017 року рейдери підробили зміни до Єдиного реєстру, переробили уставні документи, захопили підприємство та усіх робітників вигнали з кабінетів, відкрили сейфи й забрали усі документи.

Схема рейдерського захоплення поширена.

Виконавець (підставна особа) підробляє підпис власника й укладає договір купівлі-продажу корпоративних прав, за яким третину статутного капіталу продає іншій компанії, «Продсервіс». Частки учасників перерозподіляють, обирають нового директора, змінюють місце перебування та ухвалюють нову редакцію статуту. До того ж державний реєстратор затверджує зміну у складі учасників на підставі підробленого документа, підпис на якому нотаріально не затверджений.

У схемі захоплення корпоративних прав і нерухомого майна задіяні державні реєстратори, підставні фірми, і, як свідчать очевидці, навіть високопосадовці!

Рейдерство ''Херсонбуду'': антирейдерський штаб при Херсонській ОДА повідомив про хід справи

Постраждалі стверджують: за виконавцями стоїть не остання людина в місті – колишній мер, а тепер депутат міської ради Володимир Сальдо. Очевидці кажуть – сам депутат був присутній під час захоплення підприємства!

https://youtu.be/F9v1pPcRliU

Другие новости