ПоддержатьУкраїнська

Торецьк через обстріли опинився на межі гуманітарної катастрофи

StopCor
StopCor

StopCor

Торецьк через обстріли опинився на межі гуманітарної катастрофи

Через постійні обстріли з боку збройних бандформувань Донецької області Торецьк опинився на межі катастрофи. Санстанція каже про ризик поширення інфекційних захворювань.

Як повідомляє прес-центр Штабу АТО на своїй сторінці в Facebook, в результаті обстрілу було пошкоджено ділянку водопроводу "Горлівка-Торецьк".

За словами мера міста Юрія Євсикова, щодня в землю витікає близько 15 тис. кубометрів води. Через це мешканці Торецька змушені отримувати воду за графіком – 1 раз у дві доби. Санстанція забезпечила підвезення води в цистернах, однак її вистачає тільки для забезпечення першочергових потреб.

У багатоповерхівках вода доходить тільки до другого поверху. Ситуація ускладнюється підвищенням температури повітря, яка на сьогодні становить 33 градуси. Через спеку потреба в питній воді значно посилилася.

Співробітники санепідемслужби б'ють на сполох, заявляючи, що місто знаходиться на порозі епідемії інфекційних захворювань.

"Ситуація, що склалася з водопостачанням міста Торецька, наочно демонструє той факт, що керівництво ОРДО цинічно продовжує ігнорувати інтереси цивільного населення, всупереч зробленим ними заявами, демонструє абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону й у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу", – сказано в повідомленні Штабу АТО.

Раніше глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що більшості людей на Донбасі доводиться виживати в умовах гуманітарної катастрофи: без води, світла і харчових продуктів.

Другие новости