ПоддержатьУкраїнська

Тука розповів про катастрофічні наслідки затоплення шахт на окупованому Донбасі

StopCor
StopCor

StopCor

Тука розповів про катастрофічні наслідки затоплення шахт на окупованому Донбасі

Підйом ґрунтових вод, просідання ґрунту і потрапляння шахтних вод в річки і озера. Заступник міністра пояснив, якою екологічною катастрофою обернуться такі наслідки.

5 червня в телеефірі "Громадського" заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що окуповані території  незабаром очікує екологічна катастрофа, якщо терміново не вжити заходів, передає "Діалог.UA".

Тука докладно розповів по кожному з трьох пунктів наслідків, чим це обернеться.

Перше - підйом ґрунтових вод призведе до підтоплення. Будинки і цілі вулиці, присадибні ділянки – все це опиниться під водою. Друге – просідання ґрунту. Це призведе до руйнування фундаментів біля будинків, можуть почати просідати й валитися лінії електропередачі, водопроводи і т. д. Третє – дуже сильно забруднені хімічними речовинами шахтні води потрапляють в річки і озера, в тому числі і в ті, звідки здійснюють водозабір для питної води населення.

Тука пояснив, що на підконтрольній Україні території Донбасу Кабміном ведеться постійна робота по відкачуванню води з шахт і подолання наслідків їхнього затоплення для подолання екологічної катастрофи, а на окупованій території цього ніхто не робить.

https://youtu.be/jYOjV-NrOss

Другие новости