ПоддержатьУкраїнська

У Чернівецькій області жителі примусово ізолювали родину, яка приїхала з Китаю

StopCor
StopCor

StopCor

У Чернівецькій області жителі примусово ізолювали родину, яка приїхала з Китаю

Родина Думанських повернулася на батьківщину в село Долиняни (Чернівецька область) після поїздки в Китай через спалах коронавірусу. Однак місцеві жителі зустріли односельців агресивно.

Відомо, що Галина Думанська з хворим на ДЦП 4-річним сином Назаром повернулася в Україну після курсу лікування, яку хлопчик проходить щорічно. Жінку разом з дитиною як мінімум чотири рази перевіряли на можливість зараження коронавірусів.

Після прибуття в с. Долиняни, сім'я була схильна до цькування. Думанських змусили ізолюватися, посадивши на примусовий «карантин» у власному житлі. За її словами жінки, в селі почали труїти навіть її старшу дочку, яка Китай не відвідувала.

"Люди почали критикувати мене, що ми вчинили злочин, тому що ми не пройшли обстеження в« Борисполі », я не знаю яке", - розповіла журналістам Галина.

Медики взяли у них кров, приїхавши в захисних костюмах, що ще більше перелякало місцевих жителів.

«Телефон був червоний, у мене паніка. Директор школи каже - приходять батьки з цього класу, плачуть, бо пустили дівчинку, в третьому класі дівчинка. Забирають дітей », - розповіла староста Долиняни Валентина Дудчак.

За словами заступника керівника села Анатолія Мігалатюка, насправді жителів схвилювало те, що сім'я не пройшла обстеження в аеропорту «Бориспіль».

Жінка з дітьми вже майже два тижні не виходить з дому. «Карантин» повинен закінчитися 24 лютого. Що примітно, сім'я більше тижня чекає результати аналізів. Тим часом староста не вирішила після завершення терміну ізоляції виходити на вулицю. За її словами, карантин оголошується на 30-40 днів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Другие новости