ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі невістка задушила свекруху і втопила розчленоване тіло

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі невістка задушила свекруху і втопила розчленоване тіло

У Дніпрі нетвереза жінка, посварившись зі своєю свекрухою, задушила її мотузкою. Розчленоване тіло вона втопила у водоймах. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

"Вироком Індустріального районного суду м. Дніпро 36-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство)", – йдеться в повідомленні.

Трагедія сталася ще в жовтні 2016 року у квартирі, де жінка мешкала разом чоловіком, його матір'ю та трьома малолітніми дітьми. У вечірній час між невісткою та свекрухою на ґрунті особистих неприязних відносин виникла сварка. Під час неї невістка у стані алкогольного сп'яніння мотузкою задушила жінку.

Переконавшись, що вона померла, зловмисниця залишила її на підлозі кухні та пішла відпочивати. Наступного дня невістка втопила розчленоване тіло жертви у двох водоймищах.

"Тіло жінки було виявлено лише у травні наступного року, через що майже неможливо було встановити причинний зв'язок з настанням смерті. Тому, для розкриття цього злочину правоохоронними органами проведено значний обсяг роботи, призначено ряд судово-медичних експертиз, що допомогло вийти на слід вбивці", – зазначили у прокуратурі.

Суд призначив підсудній покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років і 6 місяців.

Другие новости