ПоддержатьУкраїнська

Росія погрожує кримськотатарській сім'ї: після обшуку в будинку силовики затримали членів сімейства – кадри

StopCor
StopCor

StopCor

Росія погрожує кримськотатарській сім'ї: після обшуку в будинку силовики затримали членів сімейства – кадри

Сьогодні, 8 листопада, силовики увірвалися в будинок старого глави сімейства Халіла Аблямітова, щоб зробити там обшук. Через дії силовиків Аблямітову стало погано - йому викликали карету швидкої допомоги. Коли силовики закінчили свою роботу, вони відвезли з собою вагітну дружину, а також сина Аблямітова.

Цього ранку в селищі міського типу Азовське російські силовики почали обшукувати будинок кримськотатарського глави сім'ї Халіла Аблямітова. Причини такого радикального вчинку не розкриваються, передає видання "Діалог.UA" з посиланням на повідомлення "Кримської солідарності" в "Фейсбуці".

"Біля будинку, де був проведений обшук, вже стоїть машина швидкої допомоги. Відомо, що цей будинок є домом для 5 членів сім'ї. У ході розслідування літній чоловік відчув себе погано, тому і довелося викликати йому швидку. Також біля будинку стоїть два транспортних автомобілі, що належать силовим структурам. Працівників спецслужб ми нарахували близько 11. Всі вони є співробітниками ОМОНу", – сказано в повідомленні.

Відзначається, що як тільки закінчився обшук, ОМОН відвіз Абляміма Аблямітова, сина господаря, а також його вагітну дружину Абляміму Айджан. Як зазначалося вище, причин такого вчинку співробітники спецслужб не назвали.

https://www.facebook.com/crimeansolidarity/videos/935027266693085/

Другие новости