ПоддержатьУкраїнська

У Донецьку назріває масовий бунт: шахтарі доведені до краю керівництвом "ДНР"

StopCor
StopCor

StopCor

У Донецьку назріває масовий бунт: шахтарі доведені до краю керівництвом 'ДНР'

Зупинка "націоналізованих" підприємств, проблеми з виплатами зарплат і велика заборгованість, анонсовані масові звільнення – головні теми цього сезону на окупованих територіях Донбасу.

Як повідомляє координатор "ІС" Дмитро Тимчук, серед місцевого населення ОРДЛО зростають протестні настрої, передає "Діалог.UA".

Мирні жителі не бачать перспектив запуску зупинених шахт.

"З урахуванням втрати ринку збуту (підконтрольна Україні територія), рішення даної проблеми в найближчій перспективі не є можливим. У зв'язку з цим в середовищі шахтарів, які перебувають в неоплачуваних відпустках, все більш активно обговорюється питання організації масових акцій протесту на захист своїх прав (Донецьк, Макіївка, Єнакієве, Горлівка)", – пише Тимчук в соцмережі.

На діючих підприємствах в "Л/ДНР" так само не все гладко: працівники скаржаться на мізерні зарплати, які видають із затримками. До слова, в Донецьку через брак коштів з 10 червня планують скоротити 600 працівників "ДП" Донбастеплоенерго".

Відзначимо, після відходу ДТЕК з Луганської області більшість шахтарів залишилася без зарплат і соціальних гарантій.

Окупанти не поспішають брати на себе тягар забезпечення гірників безкоштовним вугіллям і наданням нової роботи. Шахтарям "ДНР" і зовсім рекомендували втікати з ОРДЛО.

Другие новости