ПоддержатьУкраїнська

У Донецьку стався потужний вибух, населення поспішно покидає місто

StopCor
StopCor

StopCor

У Донецьку стався потужний вибух, населення поспішно покидає місто

Донецьк оговтується від нічного вибуху. Жителі міста розділились на два табори: одні виїжджають, інші – готові ремонтувати знищені будинки та техніку. У мережу потрапило кілька нових відео із наслідками вибуху.

Новину повідомляє "Преса України".

Прикметно, що бойовики "ДНР" звинувачують у вибухах та обстрілах ЗСУ, і навіть обіцяють населенню евакуацію з окремих районів Донецька. Проте куди переселятимуть людей, і коли це станеться – жодної інформації немає.

Очевидці відзняли один із районів Донецька, Мотель. Там просто на вулиці стоять кілька автомобілів, які суттєво пошкоджені через те, що потрапили під вибухову хвилю. Люди, які у цьому районі проживають, нібито не постраждали, суттєво пошкоджена хіба побутова техніка, зруйновані частини окремих будинків.

Відзначається, що вибухова хвиля прокотилася практично по всьому місту.

Міст в районі макаронної фабрики у Донецьку патрулюють, подейкують, що його можуть підірвати. Принаймні така інформація шириться місцевими форумами. Тут, кажуть очевидці, досі стоять машини ДАІ. На міст нікого не пропускають.

Також очевидці повідомляють, що на вулиці Токмацька, 8 – приватний будинок знищений повністю, двоє поранених. Цю інформацію поки не підтвердили офіційні джерела.

Як відомо, головна версія причин вибуху – попаданням снаряда у склад боєприпасів на базі бойовиків, яка розташована в районі Мотелю. Припускають, що сталася детонація. Інша версія – потрапило в сховище заправки "Паралель" на Мотелі.

Нагадаємо, про вибух у Донецьку стало відомо напередодні із соціальних мереж. За кілька годин після вибуху донецький журналіст Денис Казанський заявив, що вибухнув склад боєприпасів бойовиків.

Другие новости