ПоддержатьУкраїнська

У двох областях України відбулось разюче підняття цін на продукти

StopCor
StopCor

StopCor

У двох областях України відбулось разюче підняття цін на продукти

У першу декаду жовтня на прилавках магазинів Київської та Волинської областей значно змінились ціни на основні соціальні продукти. Йдеться про чергове подорожчання.

У двох областях України відбулось разюче підняття цін на продукти

Новину повідомляє "Преса України".

Директор Асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко оцінив ситуацію з цінами на продукти. На своїй сторінці у соцмережі він зазначив, що з 29 вересня по 10 жовтня українцям довелось платити у продуктових магазинах більше.

Жителі Волинської та Київської областей "постраждали" найбільше. Саме тут значно подорожчали такі соціальні продукти, як хліб, яловичина, яйця, свинина, гречка, картопля. Тепер волиняни платять за білий хліб на 3% більше, а за яловичину на 5% більше. Тим часом для киян подорожчала свинина, на 7%, гречка – на 3%, картопля – на 4%.

Не відстають також Дніпропетровська, Закарпатська та Одеська області. На Дніпропетровщині найбільше піднялись у ціні яйця, на 8%, на Закарпатті – молоко на 6% і на Одещині свинина, на 8%.

Дорошенко особливо наголосив, що з початку жовтня сало піднялось у ціні на цілих 11 грн за кілограм. Вершкове масло додало 2,2 грн до ціни за кілограм. До слова, раніше ряд українських експертів попередили, що зростання цін на продукти неминуче. Складна економічна ситуація та війна на сході країни "заганятимуть людей" у нові умови, до яких їм доведеться пристосовуватись. Одним доведеться відмовитись від деяких продуктів, а інші вирощуватимуть на своїх угіддях більше овочів та зерна.

Другие новости