ПоддержатьУкраїнська

У Генічеському районі пансіонат роздерибанили під дачі

StopCor
StopCor

StopCor

У Генічеському районі пансіонат роздерибанили під дачі

За останні два роки ситуація з дерибаном землі у Генічеському районі під незаконні прибережні забудови значно погіршилась. Зокрема, з порушенням Земельного та Водного кодексів України виділяються ділянки під будівництво приватних дач. Один з яскравих прикладів – база «Арабатська стрілка».

Ще минулого літа на території бази стояли будиночки для відпочинку, доходи від яких отримувало комунальне підприємство. Наразі все прибрано і вже звільнені ділянки під дачі. Йдеться про 4 гектари землі: дві ділянки ділянки вздовж берега моря і дві окремо, теж у зручному місці, тут є і світло, і вода – всі необхідні комунікації для того, щоб затишно і з комфортом відпочити влітку.

При цьому все, що зробив керівник пансіонату більше ніж за рік, аби захистити землю бази відпочинку – це одна-єдина заява в районну раду. «Мы предупреждали, что будут наши вильни земли… могут теоретически попадать… И мы просили закрепить за нами береговую линию. Мы писали заявление в том году», – виправдовується Георгій Безручко, директор КП База відпочинку «Арабатська стрілка» (мова й стиль мовлення збережені).

Втім, ані побачити цю заяву, ані дізнатись, хто саме проплатив детальний план, у пана Безручка журналістам «СтопКору» так і не вдалось.

Деталі цієї справи дивіться у новому сюжеті «Стоп Корупції». 

https://youtu.be/3d-tiv5ByyA

Другие новости