ПоддержатьУкраїнська

У Харкові через "замінування" із бізнес-центрів евакуювали майже тисячу осіб

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові через 'замінування' із бізнес-центрів евакуювали майже тисячу осіб

Під час перевірки чотирьох бізнес-центрів у Харкові жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Про це повідомив відділ комунікації поліції Харківської області, передає УНН.

Для перевірки повідомлень на місця подій виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки.

Так, з бізнес-центру на вулиці Академіка Проскури евакуювали 100 осіб, було оглянуто близько 4500 кв. метрів території. В офісній будівлі на вулиці Алчевських оглянули 18 офісів загальною площею 3000 кв. метрів, евакуйовано 53 людини. З будівлі на вулиці Свободи було евакуйовано 600 осіб, оглянуто понад 7000 кв. метрів загальної площі.

Рух транспорту за вказаними адресами не перекривався.

З бізнес-центру на вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці евакуювали 200 чоловік. Було оглянуто 4500 кв. метрів приміщень та 1500 кв. метрів прилеглої території. Рух транспорту перекривався з 10:40 до 11:40.

Загалом експерти оглянули 20500 кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 953 громадянина.

Під час оглядів жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили.

Наразі вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Вживаються заходи для встановлення особи, яка зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Другие новости