ПоддержатьУкраїнська

У Харкові влаштували криваві розбірки зі стріляниною

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові влаштували криваві розбірки зі стріляниною

У Харкові бандитські угруповання влаштували "жарку" ніч жителям спальних районів: палили машини та спровокували перестрілку.

Новину повідомили очевидці подій, передає "Преса України".

Як пишуть користувачі мережі, в бійках брали участь не менше двох сотень людей. Вони стріляли з вогнепальної зброї, палили шини й били один одного.

"Дві місцеві банди хотіли битися "район на район", зустрітися вирішили в парку Перемоги. Одна банда, яка "живе" біля "Салтівського хлібозаводу", весь минулий тиждень відловлювала по одному опонентів і била. Це і стало причиною конфлікту. Тут зараз реально страшно", – розповіла харків'янка з цього району Марія.

Проте на місце події за викликами харків'ян були спрямовані 20 екіпажів патрульних. Крім патрульних, в парк прибули бійці КОРДу. Разом правоохоронці розділили дві групи бандитів і загасили конфлікт перед тим, як він переріс у криваву стадію.

"Ми гуляли з друзями, до нас підійшли якісь хлопці, дістали пістолет і запитали, з якого ми району. Потім вони різко подивилися в бік "Салтівського льоду" і побігли туди", – повідомив у соцмережах ще один очевидець.

Нагадаємо, в районі Олексіївка, що в Харкові, сталася стрілянина. У конфлікті, за попередніми даними, брали участь представники батальйону "Донбас" і активісти руху "Східний корпус". В результаті збройного інциденту був поранений чоловік.

Другие новости