ПоддержатьУкраїнська

Українські військові з передової написали відчайдушне звернення вітчизняним ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Українські військові з передової написали відчайдушне звернення вітчизняним ЗМІ

Українські солдати, що захищають позиції ЗСУ в районі населеного пункту Авдіївка, прислали звернення у ЗМІ. У ньому вони описали реальну ситуацію: під такими обстрілами з боку бойовиків без відповіді, яку їм заборонили давати, жити їм залишилось недовго.

Новину повідомляє "Канал 24".

Журналісти телеканалу повідомили, що отримали заяву від самих бійців з передової під Авдіївкою. У ній військові у відчаї повідомляють, що знаходяться на грані повного винищення через заборону відповідати на інтенсивні вогневі атаки російсько-терористичних сил.

"Величезне прохання від нас усіх (солдатів промзони) – ви можете підняти питання про ці довбані танки. Вчора і сьогодні вони нас так розібрали, що такими темпами нам тут мало залишилось часу. Керівництво штабу АТО не дозволяє нам використовувати на протидію їхнім танкам взагалі нічого. Таке відчуття, що нас тримають тут як гарматне м'ясо. Мені не страшно віддати життя за країну, але не так по-дурному (як мішень в тирі)", – написали у своєму зверненні українські військові.

Вже протягом цілого місяця їхні позиції противника криє танками. З цього виду зброї не перестають гатити ні вдень, ні вночі. В результаті у підрозділів ЗСУ на цьому напрямку постійно є вбиті та поранені, звертають увагу автори листа.

Нагадаємо, ескалація на фронті призвела до втрат у живій силі серед військових ЗСУ та добровольців. Близько трьох десятків бійців АТО на фронті отримали серйозні поранення. Їх евакуювали та розформували по госпіталях. Більшу частину військових перевезли напередодні в Одесу. Двоє з них у важкому стані.

Другие новости