ПоддержатьУкраїнська

У Криму близько півсотні населених пунктів залишилися без електроенергії

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму близько півсотні населених пунктів залишилися без електроенергії

У середу, 8 лютого, кілька районів окупованого Криму відчули проблеми з електропостачанням. Через погіршення погодних умов близько півсотні населених пунктів перебувають без світла.

Про це повідомила прес-служба "Крименерго".

За останніми даними, електропостачання було порушене у 49 населених пунктах Криму, серед них у 14 – частково. Більшість з них знаходяться у степових районах півострова, це - Роздольненський, Первомайський, Сакський, Красногвардійський, Ленінський, Красноперекопський, Джанкойський та Чорноморський райони. Загалом без світла перебувають 9222 людини.

Як зазначається, причиною стали сильні пориви вітру та налипання льоду, що викликало обриви ліній електропередач.

У "Крименерго" запевнили, що їх енергетики докладають максимум зусиль для відновлення електропостачання. Сильний вітер суттєво уповільнює їх роботу, оскільки спричиняє все нові обриви дротів. В цілому, над усуненням проблеми працюють 66 аварійно-відновлювальних бригад та залучено 70 одиниць техніки.

Нагадаємо, раніше у мережі стало популярним епічне відео, як його називають користувачі мережі, про перевірку "латання" кримських доріг Сергієм Аксьоновим. Так, "глава" Криму приїхав на місце ремонту й обурився методами прокладання доріг, після чого змусив ремонтників перекладати асфальт.

Другие новости