ПоддержатьУкраїнська

У Кривому Розі через новий випадок захворювання на коронавірус ізолювали понад 130 осіб

StopCor
StopCor

StopCor

У Кривому Розі через новий випадок захворювання на коронавірус ізолювали понад 130 осіб

10 квітня у Кривому Розі зафіксовано новий випадок зараження вірусом COVID-19.

Ще одну криворіжанку з коронавірусом госпіталізовано до інфекційної лікарні. Згідно з протоколом контактні особи встановлені та ізольовані, у них беруться тести, проводиться обробка приміщень, де перебувала інфікована. Про це повідомили в управління преси та внутрішньої політики міськвиконкому, передає "Krivbass.city".

Повідомляється, що криворіжанка, у якої сьогодні тест на коронавірус дав позитивний результат знаходиться під контролем медиків і отримує необхідне лікування. Раніше - 6 квітня, жінка поступила в 3-ю міську лікарню Кривого Рогу за рекомендацією сімейного лікаря з діагнозом ГРВІ. Пацієнтка була госпіталізована, проведена діагностика, вона почала отримувати лікування, але діагноз коронавірусної інфекції був підтверджений лабораторно у Дніпрі методом ПЛР, який сьогодні проводиться виключно в обласних центрах, тільки ввечері 10 квітня.

Заздалегідь визначеним алгоритмом дій жінку оперативно перевели до інфекційної лікарні. Проводиться робота з контактними особами, всі вони ізольовані: 63 людини - пацієнтів і персоналу в 3-й лікарні, 45 осіб - можливе коло спілкування і 25 осіб за місцем роботи в діагностичному центрі. У всіх них беруться експрес-тести на коронавірус. Також будуть зроблені тести ПЛР. Проводиться обробка приміщень, в яких перебувала хвора.

Всіма необхідними препаратами, засобами дезінфекції та захисту фахівці, які проводять ці заходи, забезпечені.

Родина хворої жінки знаходиться вдома в приватному секторі на самоізоляції, у них також беруться експрес-тести на коронавірус, з подальшим проведенням тестів ПЛР. Санстанція виїхала на місце проживання для проведення дезінфекції.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день у Кривому Розі зафіксовано 6 випадків COVID-19, а в лікарні отримують лікування 7 осіб (у т.ч. 1 житель Нікополя), двоє криворіжців вже одужали.

Другие новости