ПоддержатьУкраїнська

У Львові підлітки обстріляли вікна багатоповерхівки з пістолета

StopCor
StopCor

StopCor

У Львові підлітки обстріляли вікна багатоповерхівки з пістолета

У Львові патрульні поліцейські затримали двох неповнолітніх 14-ти та 15-ти років. Відомо, що вони з пневматичного пістолета Макарова обстріляли вікна житлової багатоповерхівки.

У суботу, 30 листопада, мешканці будинку на вул. Володимира Великого у Львові звернулися в поліцію через те, що хтось стріляв по їхніх вікнах. Патрульні поліцейські затримали двох підлітків, 14 та 15 років, які мали при собі пістолет та газовий балончик, повідомило місцеве видання "То є Львів". 

Як повідомили в патрульній поліції Львівщини, 30 листопада близько 15:00 патрульних викликали мешканці будинку з вулиці Володимира Великого і повідомили, що хтось стріляє по вікнах. Інспектори встановили, що постріли здійснені з недобудованої споруди, розташованої навпроти –на сусідній вулиці Княгині Ольги. Обстеживши закинуту будівлю, поліцейські виявили двох хлопців, віком 14 та 15 років.

На запитання, що вони там роблять, підлітки відповіли, що вирішили постріляти по пляшках. У молодшого був при собі предмет, схожий на пістолет, а також газовий балончик «Терен 4». На місце події викликали маму хлопця, слідчих та експерта.

У хлопців вилучили пневматичний пістолет Макарова (177 СAL 4,5 мм ПМ). Наразі в поліції не повідомляють, чи відкрито кримінальне провадження за цим фактом.

Такий пістолет стріляє сталевими кульками діаметром 4,5 мм, а початкова швидкісь кульки сягає 120 м/с. Небезпечна зона для стрільби становить 275 метрів. За законом, таким пістолет не вважається вогнепальною зброєю і може вільно використовуватися з 18-річного віку. Втім, щоб обійти вікові обмеження, підлітки могли купити зброю у численних інтернет-магазинах, які продають такі пістолети в середньому по 1500 грн. 

Другие новости