ПоддержатьУкраїнська

У мережі з'явилося відео вибухів під Ічнею, зняте з дрона (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

У мережі з'явилося відео вибухів під Ічнею, зняте з дрона (ВІДЕО)

На відео можна побачити епіцентр пожежі на військовому складі на арсеналі Міністерства оборони біля міста Ічня Чернігівської області.

https://www.youtube.com/watch?v=Ik-IcJ_iEks

Тим часом, вибухонебезпечна зона на місці вибухів складу з боєприпасами в Чернігівській області становить 16 км. Про це в ефірі політичного ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Україна” повідомив нардеп Олександр Кодола, який входить до оперативного штабу ліквідації пожежі в Ічні.

“Потенційно небезпечна зона визначена в радіусі 16 км навколо військових складів в смт Дружба. Зараз триває евакуація, зараз ще під'їжджають автобуси. Станом на вечір евакуйовано 13 тис. осіб. Ми знаходимося в Парафіївці, це населений пункт, де розгорнуто оперативний штаб, тут дислокуються всі сили, всі кошти. Увечері під'їхали підрозділи піротехніків і мінерів зі столиці, з усієї України. Після локалізації пожеж роботу розпочинають піротехніки для розмінування цих територій”, – зазначив Кодола.

Він додав, що евакуйованим людям зараз ще дуже небезпечно повертатися додому.

“За багатьма населеними пунктами, навіть у Ічні, ще снаряди, міни, які можуть вибухнути. Я думаю, щонайменше добу ще однозначно не можна туди повертатися. І також щонайменше добу потрібно для піротехніків, які будуть кожну вулицю в кожному населеному пункті прочісувати й перевіряти наявність таких небезпечних вибухових”, – розповів Кодола.

Читайте також: “Диверсанти РФ проявили активність: український генерал назвав основні версії вибухів в Ічні”.

Другие новости