ПоддержатьУкраїнська

У наступному році абітурієнти вступатимуть до вишів за новими правилами

StopCor
StopCor

StopCor

У наступному році абітурієнти вступатимуть до вишів за новими правилами

У наступному році абітурієнти по-новому подаватимуть документи до вищих навчальних закладів. У Міносвіти розповіли, які можливості та обмеження передбачені майбутнім студентам.

Новину повідомляє "Преса України".

Вже з наступного року вступна кампанія для абітурієнтів передбачатиме скорочення кількості заяв, які можна подати у вищі навчальні заклади. У Міністерстві освіти та науки заявили, що у 2018-му році замість 9 заяв можна подати лише 7 не більш ніж на 4 спеціальності. При цьому Обмежень у кількості заяв не матимуть лише абітурієнти, які бажають вчитися за контрактом.

Реєстрація електронних кабінетів та, відповідно, подача документів почнеться 2 липня та завершиться 25 липня. Творчі конкурси вступникам запропонують пройти у період з 14 до 26 липня. Іспити призначені на період 21-26 липня, а співбесіди на 21-23 липня.

Майбутні студенти можуть подавати сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 рік. Виключенням стануть оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Їх враховуватимуть лише за 2018 рік.

Вступникам представлять рейтинг студентів, яких зарахували до ВНЗ не пізніше 1 серпня. До слова, у наступному році студентам не пропонуватимуть здобути ступінь молодшого бакалавра. Міністр освіти Лілія Гриневич вже підписала наказ про правила вступу у ВНЗ.

Другие новости