ПоддержатьУкраїнська

У Польщі жорстоко побили трьох українських заробітчан

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі жорстоко побили трьох українських заробітчан

У Польщі стався черговий напад на українців. На цей раз група людей, озброєних битами, напала на трьох заробітчан. В одного з них травма черепа та відкушений язик. З’явилися перші подробиці інциденту.

Новину повідомляє Польське радіо, передає "Преса України".

Сьогодні, 10 травня, стало відомо про інцидент у польському селі Ґлоскув, що поблизу Варшави. Троє українців, Микола, Андрій та Руслан, які працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві, стали жертвами нападу.

3 травня під час походу у магазин українців зачепив незнайомий чоловік. Сторони вступили у словесний конфлікт. В результаті незнайомець пригрозив, що знає, де українські заробітчани живуть, після чого зробив телефонний дзвінок.

Коли українці йшли додому, їх зустріли дві автівки, у яких знаходилось 6-7 людей. Останні витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулись на українців. Двом вдалось втекти, в результаті третьому, Миколі, перепало найбільше. Зловмисники переламали чоловіку череп. Крім того, під час нападу у нього стався епілептичний напад. Медики заявили, що у потерпілого також відкушений язик і він був у нетверезому стані.

Справою зайнялись польські поліцейські. Останні деталей інциденту не розкривають. Тому стверджувати, що напад стався на національному ґрунті, поки рано.

За даними ЗМІ, постраждалим українцям від 45 до 52 років. Їхні колеги з Асоціації водних компаній заявили, що ті ніколи ні з ким не конфліктували.

"Чоловіки спокійні, ввічливі та доброзичливі, ніколи ні з ким не конфліктували", – заявили вони.

Нагадаємо, у Вроцлаві "братні" поляки відлупцювали українця.

Другие новости

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно 'продолжившим' беспошлинный ввоз автомобилей

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно "продолжившим" беспошлинный ввоз автомобилей

Государственное бюро расследований продолжает системную работу по противодействию злоупотреблениям на таможне, которые в условиях военного времени являются не только морально недопустимыми, но и наносят значительный экономический ущерб государству