ПоддержатьУкраїнська

У Рівному швидка забрала 23-річну вчительку просто зі школи з смертельним діагнозом

StopCor
StopCor

StopCor

У Рівному швидка забрала 23-річну вчительку просто зі школи з смертельним діагнозом

11 листопада у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської центральної міської лікарні від менінгококої інфекції померла 23-річна вчителька молодших класів. Про це інформує "UA.Рівне" на сторінці у Facebook.

"Жінка померла учора в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської центральної міської лікарні. В інфекційне відділення цієї лікарні Альону Фурман доправила швидка прямо зі школи у четвер. У жінки була висока температура. Уже в п‘ятницю стан учительки став важким і її перевели в реанімацію" – йдеться в повідомленні.

 Фото: Facebook UA.Рівне

Менінгококцемія (менінгококова інфекція) стала причиною смерті 23 річної учительки молодших класів загальноосвітньої школи номер 23 Альони Фурман, повідомила завідувачка інфекційним відділенням Рівненської міської лікарні Галина Максимчук.

Тим часом надійшла інформація, що частина батьків учнів молодших класів ЗОШ №23 не пустили дітей до школи. В свою чергу, у школі повідомили, що на уроках відсутні лише троє дітей. Також, фахівці з Рівненського лабораторного центру уже працювали у закладі, оглядали дітей, робили змиви.

Читайте також: "У Польщі вандали осквернили могили українців".

Другие новости