ПоддержатьУкраїнська

У Росії першокурсник влаштував стрілянину та вчинив самогубство

StopCor
StopCor

StopCor

У Росії першокурсник влаштував стрілянину та вчинив самогубство

У Новосибірському коледжі першокурсник вирішив помститися за жарт. Він відкрив вогонь по студентах, після чого вкоротив собі віку. З’явилися перші деталі інциденту.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

Сьогодні, 10 травня, студент Барабинської філії Новосибірського коледжу транспортних технологій ім. Н.А. Луніна, що у Росії, відкрив вогонь у навчальному закладі. Мова йде про Іллю Іванченка.

Стало відомо, що стрілок навчався на першому курсі. Він прийшов на заняття з гвинтівкою Іж-12.

"Хлопець крикнув: "Ви наді мною пожартували, тепер я пожартую над вами", – відзначає джерело, близьке до слідства.

В результаті студенти почали розбігатися та тікати, стрибаючи з вікон. В ході стрілянини один студент отримав вогнепальне поранення, ще двоє – переломи в наслідок стрибка з вікна.

"Однак Ілля не став гнатися за втікачами. Він просто вийшов з кабінету, став у коридорі, розгорнув рушницю стволом до себе і застрелився", – відзначають ЗМІ.

За даними ЗМІ, стрілку було 17 років. Проте інші джерела відзначають, що йому було 16 років. Також відомо, що хлопець приніс рушницю в розібраному вигляді у рюкзаку. Склав він її у туалеті. Охоронця на момент нападу на посту не було.

У прес-службі уряду Новосибірської області РФ на місці події працюють фахівці. Деталі події встановлюються. Наразі Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за статтею "Замах на вбивство, вчинене загальнонебезпечним способом".

Другие новости