ПоддержатьУкраїнська

У СБУ відзвітували про боротьбу з корупцією у 2016 році

StopCor
StopCor

StopCor

У СБУ відзвітували про боротьбу з корупцією у 2016 році

У Службі безпеки України підбили підсумки з протидії корупції та організованій злочинності в поточному році. У спецслужбі також розповіли про резонансні справи в цих напрямках.

Новину повідомляє "Преса України".

У прес-центрі СБ України розповіли, що упродовж 2016 року розпочато 665 досудових розслідувань, у яких повідомлено про підозру у скоєнні корупційних злочинів. Українським судом до різних покарань було засуджено 281 хабарника.

Завдяки діям СБУ було складено 438 протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. 154 корупціонери були звільнені з посад.

Співробітники спецслужби ліквідували 50 організованих бандитських груп та злочинних організацій. Слідчі СБУ розпочали 528 досудових розслідувань за напрямом протидії організованій злочинності.

У відомстві також нагадали про резонансні справи щодо корупціонерів. Так, завдяки кропіткій роботі СБУ було викрито корупційну схему організовану заступником Міністра охорони здоров'я України. Зловмисник, який вже отримав повідомлення про підозру, організував корупційну схему вимагання і щотижневого отримання коштів від пацієнтів за проведення хірургічних операцій.

"Корупціонера разом зі спільниками затримали під час одержання майже 40 тисяч гривень неправомірної вигоди. Прокуратура Києва проводить досудове розслідування", - розповіли в спецслужбі.

Щодо боротьби з організованою злочинністю, то в СБУ нагадали, як бійці Національної гвардії України спільно з бандитами займалися пограбуваннями банків та інкасаторів.

"У Запорізькій області СБУ знешкодила організоване угруповання, яке скоювало розбійні напади на банківські відділення та інкасаторські автомобілі, прикриваючись причетністю до одного з добровольчих батальйонів. П'ятьом військовослужбовцям Національної гвардії повідомлено про підозру, троє учасників ОЗУ утримуються під вартою, двоє – у розшуку, триває досудове розслідування, яке здійснює поліція", - зазначили в прес-центрі СБ України.

Нагадаємо, представники Служби безпеки України повідомили, що у 2016 році спецслужба розкрила 11 терористичних актів, знешкодила 15 вибухових пристроїв та затримала 56 терористів Донбасу.

Другие новости