ПоддержатьУкраїнська

У США відбулися жіночі марші проти переобрання Трампа

StopCor
StopCor

StopCor

У США відбулися жіночі марші проти переобрання Трампа

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Голос Америки.

Жіночі марші, які у США традиційно проходили у січні, цього року перенесли ближче до президентських виборів. Учасниці заходів прагнуть консолідувати виборців, щоб завадити переобранню Дональда Трампа на другий термін.

У Вашингтоні, біля Верховного суду зібралися прихильники і супротивники затвердження нової судді Верховного суду.

«Головна причина проведення маршу цього року - плановане республіканцями затвердження консервативної судді Верховного суду Емі Коні Барретт, яке має відбутися в Сенаті наступного тижня», - ідеться у повідомленні.

Емі Барретт має посісти місце покійної Рут Гінзбург, яка займала ліберальну позицію. Таким чином у Верховному суді складеться консервативна більшість - шість суддів-консерваторів проти трьох лібералів. Демократи стурбовані тим, що Барретт може проголосувати за скасування рішення «Роу проти Уейда», знакової постанови суду, що закріпила на федеральному рівні право жінок на аборти.

Як зазначається, організатори акції у Вашингтоні отримали дозвіл на мітинг за участю від 6 до 10 тисяч осіб. Учасникам рекомендували носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.

Перший Жіночий марш пройшов у 2017 році, коли мільйони людей зібралися на знак протесту проти інавгурації Дональда Трампа, нагадує Голос Америки. Учасники наступних маршів вимагали збільшення представництва жінок в органах влади всіх рівнів.

Фото: twitter.com/KolbieReports

Джерело: Укрінформ

Другие новости