ПоддержатьУкраїнська

У "СтопКорі" розповіли про ідею створення Школи громадянської освіти та принцип підбору викладачів

StopCor
StopCor

StopCor

У 'СтопКорі' розповіли про ідею створення Школи громадянської освіти та принцип підбору викладачів

Для ефективної боротьби з корупцією громадські активісти мають володіти не лише арсеналом інструментів для протидії цьому явищу, а й мати широку політичну освіту. У цьому впевнені засновники Школи громадянської освіти зі «Стоп корупції». 

У ''СтопКорі'' розповіли про ідею створення Школи громадянської освіти та принцип підбору викладачів

«Під час вибору лекторів для нашого навчального модуля ми виходили з того, що рада громадські активісти мають знати не тільки суто інструменти для протидії корупції, а так само мати широку загальну політичну освіту. Оскільки громадськість повинна не тільки контролювати владу, але й впливати на неї.

Для того, щоб впливати на владу, потрібно добре розуміти, як працюють місцеві органи влади. Саме тому ми зупинили свій вибір на Школі громадянської освіти, яка дає таку ґрунтовну підготовку в цій галузі», – зазначили у ГО «Стоп корупції».

Нагадаємо, команда ГО «Стоп корупції» заснувала та запустила роботу унікальної «Школи громадянської освіти». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

У першому дні навчань взяли участь представники центрального та регіональних представництв ГО «Стоп корупції». Лекції прослухали 30 активістів з 18 міст України.

У ''СтопКорі'' розповіли про ідею створення Школи громадянської освіти та принцип підбору викладачів

У другий день навчального процесу слухачі розібрали на складові поняття «корупція», дізнались, як виявити конфлікт інтересів і коли така суперечність стає корупційним правопорушенням, а також розібрались, у нормах застосування антикорупційного законодавства.

Другие новости