ПоддержатьУкраїнська

У Запоріжжі наркоман залякував дітей іграшковим автоматом

StopCor
StopCor

StopCor

У Запоріжжі наркоман залякував дітей іграшковим автоматом

У Запоріжжі патрульні затримали чоловіка, який увірвався в дитячий садок з іграшковим автоматом. Виявилося, що чоловік перебував у стані наркотичного сп'яніння.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Запоріжжя.

Повідомляється, що в поліцію надійшла інформація про те, що на територію одного з дитячих садків в Запоріжжі проник чоловік у камуфляжній куртці та зброєю. При цьому в поліції уточнили, що невідомий цілився в дітей. Крім того, чоловік нецензурно висловлювався на адресу дітей і співробітників установи.

Прибулі на місце виклику патрульні опитали оточення і встановили місцеперебування зловмисника. У момент, коли патрульні підійшли до будинку, з під'їзду вийшов чоловік у камуфляжній куртці, який тримав в руках схожий на пістолет предмет. Підозрюваний був затриманий на місці. На щастя, в руках у хулігана виявився лише іграшковий автомат. При цьому в поліції зазначили, що затриманий поводився вкрай неадекватно, при цьому нецензурно висловлюючись на адресу поліцейських.

Згодом було проведено медичне обстеження, яке показало, що затриманий перебував під впливом наркотичних речовин. Хуліган був доставлений у відділення поліції для подальшого з'ясування обставин.

HACKED BY SudoX -- HACK A NICE DAY.

Другие новости