ПоддержатьУкраїнська

У "Запоріжжяобленерго" заяви поліції про хабарництво вважають наклепом

StopCor
StopCor

StopCor

У 'Запоріжжяобленерго' заяви поліції про хабарництво вважають наклепом

ВАТ "Запоріжжяобленерго" заперечує причетність своїх співробітників до корупційних діянь.

На "Запоріжжяобленерго" спростовують інформацію про затримання заступника директора компанії на хабарі, а також про "групи хабарників" з числа колишніх та діючих працівників організації. Відповідну заяву сьогодні, 7 вересня, оприлюднила прес-служба підприємства.

"Нікого із керівництва компанії, у тому числі і заступників директорів, співробітники Нацполіції вчора не затримували. Що ж стосується затриманої вчора посадової особи однієї з дирекцій Обленерго, самий факт її причетності до вимагання та отримання неправомірної вигоди – так само як і її участі у вищезгаданій "групі хабарників" - жодним чином не доведений.

Крім того, зазначений у повідомленні Нацполіції факт, що співробітник компанії був нібито затриманий у момент отримання ним 200 тис. грн., також не відповідає дійсності. Подібні заяви з боку Нацполіції на сьогодні є безпідставними та завдають шкоди репутації як зазначеного співробітника ВАТ "Запоріжжяобленерго", так і компанії в цілому", - заявили в "Запоріжжяобленерго".

Також підприємство зазначило, що від імені його працівників працюють шахраї, які пропонують жителям області за грошову винагороду "вирішити питання" із підключенням до мереж енергокомпанії.

Нагадаємо, що сьогодні, 7 вересня, ГУНП в Запорізькій області і обласна прокуратура майже одночасно оприлюднили інформацію про затримання на хабарі одного з керівників ВАТ "Запоріжжяобленерго", також в повідомленні поліції ішлося про "групу хабарників" з числа нинішніх і колишніх енергетиків, що вимагають гроші з підприємців

Другие новости