ПоддержатьУкраїнська

У Зеленського відповіли на звинувачення Лукашенка у «підготовці бойовиків проти Білорусі»

StopCor
StopCor

StopCor

У Зеленського відповіли на звинувачення Лукашенка у «підготовці бойовиків проти Білорусі»

Про це заявив прессекретар глави Української держави Сергій Никифоров, повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Президента.

«Президент наголошує на тому, що Україна бореться з бойовиками, а не тренує їх, як заявив Олександр Лукашенко. Заяви Олександра Лукашенка Володимир Зеленський називає безпідставними», – сказав Никифоров.

Він зауважив, що зусилля української влади спрямовані на зміцнення безпеки в країні та повернення тимчасово окупованих територій.

На думку Никифорова, необґрунтовані заяви Лукашенка мають на меті відвернути увагу від драматичних подій, які розпочалися в Білорусі торік і тривають донині.

«Кризу, що розпочалася після президентських виборів, можна врегулювати лише демократичним шляхом. Але Олександру Лукашенку забракло сміливості ним піти», – заявив він.

За словами прессекретаря, Зеленський наголошує, що Україна залишається вірним другом білоруського народу, але не втручається в політичні процеси інших держав.

«Сподіваємося, що не буде недружніх кроків стосовно України з боку Олександра Лукашенка. Якщо ж будуть, це отримає негайну й потужну відповідь і нашої держави, і міжнародної спільноти», – наголосив Никифоров.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Олександр Лукашенко на пресконференції звинуватив Президента України Володимира Зеленського в підготовці бойовиків проти Білорусі.

У Мінську 9 серпня до річниці президентських виборів проводиться так звана "Велика розмова з президентом", Лукашенко зустрічається з журналістами і представниками громадськості.

Фото: ОП

Джерело: Укрінформ

Другие новости