ПоддержатьУкраїнська

Україна експортуватиме м’ясо птиці до Йорданії

StopCor
StopCor

StopCor

Україна експортуватиме м’ясо птиці до Йорданії

Як передає Укрінформ, про це повідомило Міністерство закордонних справ

Зазначається, що сертифікат встановлює зонування території України для безперебійної торгівлі продукцією птахівництва, яке діє навіть у разі спалахів грипу птиці.

“Ми вирішили одну з проблем українських експортерів м’яса птиці, узгодивши новий сертифікат із Йорданією. Нова домовленість приносить конкретний результат: українські компанії та йорданські споживачі можуть бути впевненими у безперебійному постачанні продукції з України”, - зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За інформацією відомства, це вже п’ятий сертифікат на експорт, який Україна та Йорданія погодили за останній час. Раніше компетентні органи обох країн погодили форми сертифікатів на експорт з України охолодженої замороженої яловичини, охолодженого м’яса овець, великої рогатої худоби та овець для забою.

Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька зауважила, що українські експортери м'яса птиці отримали на ринку Йорданії нові можливості.

Нині Україна входить до провідної десятки світових експортерів курятини та має статус країни, вільної від високопатогенного грипу птиці.

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2021 року українські виробники отримали можливість експортувати до Республіки Ліберія м’ясо птиці та продукти з нього.

Джерело: Укрінформ

Другие новости