ПоддержатьУкраїнська

Українським військовим-зрадникам у Криму пообіцяли гроші замість житла

StopCor
StopCor

StopCor

Українським військовим-зрадникам у Криму пообіцяли гроші замість житла

Так звана влада Криму готується виконати указ Володимира Путіна про забезпечення певних категорій людей житлом у Криму. Йдеться про колишніх українських військових, які підтримали анексію півострова. Раніше їм обіцяли дати дах над головою, однак тепер вони можуть розраховувати на грошову виплату.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає "Преса України".

9 липня стало відомо, що колишні українські військові, які зрадили батьківщину, отримають обіцяні квартири у Криму. За даними «РИА Новости», уряд Севастополя виділить кошти, які й підуть на покупку житла військовим-зрадникам. А саме тим, які звільнились з військових формувань України до 18 березня 2014 року й наразі проживають на території анексованого півострова.

За словами виконувача обов’язків директора департаменту капітального будівництва Севастополя Олексія Філіппова, законом РФ не передбачені пільги, зокрема, виділення квартир. Тим не менше, колишні військові України їх отримають, оскільки відповідне розпорядження раніше дав президент РФ Володимир Путін. Сьогодні керівництво Сімферополя затвердило порядок надання соціальної підтримки.

"У зв'язку з тим, що громадяни зазначеної категорії не проходили військову службу в складі Збройних сил РФ, правові підстави для прирівнювання їх до пільгової категорії федерального рівня відсутні. Забезпечення житловими приміщеннями, згідно з федеральним законом про статус військовослужбовця, не представляється можливим. При цьому постанова передбачається затвердити порядок надання заходів соціальної підтримки щодо забезпечення житлом такої категорії громадян Відповідно до указу президента №116", – уточнив він.

Відомо, що екс-військові отримають одноразову грошову виплату, яку вони можуть використати для купівлі або будівництва житлового приміщення. Кошти надасть федеральний бюджет. Йдеться про 131 млн рублів, що еквівалентно близько 54,7 млн грн.

Другие новости