ПоддержатьУкраїнська

Уряд Іспанії виділить понад €200 мільйонів острову, що постраждав від виверження вулкана

StopCor
StopCor

StopCor

Уряд Іспанії виділить понад €200 мільйонів острову, що постраждав від виверження вулкана

Як передає Укрінформ, про це повідомляє агенція Reuters.

Про це голова іспанського уряду Педро Санчес заявив у неділю, додавши, що острів вже безпечний для відвідування туристами.

Здійснюючи свій третій візит до Ла Пальми, одного з Канарських островів, з початку виверження 19 вересня, Санчес сказав, що уряд незабаром схвалить допомогу фінансуванням у розмірі 206 мільйонів євро.

"Наступного вівторка уряд ухвалить пакет дуже потужних заходів (для надання допомоги – ред.) у таких сферах, як реконструкція інфраструктури, водопостачання, зайнятість населення, сільське господарство, туризм та пільги", - сказав Санчес.

Як повідомляв Укрінформ, виверження вулкана Кумбре-В'єха на іспанському острові Ла-Пальма почалося 19 вересня. Владі довелося евакуювати близько 6 тисяч осіб.

Іспанська влада оголосила Ла-Пальму - північно-західний острів архіпелагу біля узбережжя Північної Африки - зоною лиха, пообіцявши фінансову підтримку усім постраждалим від вулканічної активності.

Загальна протяжність зруйнованих стихією доріг становила 27,4 кілометра, загалом вулканічна лава вкрила приблизно 17,2 га, дійшовши до узбережжя океану.

Фото: Twitter/javierbre

Джерело: Укрінформ

Другие новости