ПоддержатьУкраїнська

В МЗС назвали "мовою ворожнечі" коментар російського відомства щодо річниці Зеленського

StopCor
StopCor

StopCor

В МЗС назвали 'мовою ворожнечі' коментар російського відомства щодо річниці Зеленського

У Міністерстві закордонних справ України заявили, що заява МЗС Росії щодо річниці вступу на посаду президента України Володимира Зеленського, ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатії у стосунках.

"Мова ворожнечі коментаря МЗС РФ не містить навіть натяку на конструктив і ставить під сумнів налаштованість російської сторони до дипломатичного врегулювання. Натомість Україна займає конструктивну позицію у Нормандському форматі та Мінському процесі і прагне дипломатичним шляхом врегулювати конфлікт, вносячи відповідні ініціативи", — йдеться у відповіді МЗС України на заяву російського зовнішньополітичного відомства.

У міністерстві наголошують, що справжньою причиною, яка руйнує співпрацю між двома державами, є "російська збройна агресія проти України, що триває, окупація Росією українських територій та незаконне утримання нею українських громадян".

"Очікуємо на зміну Росією пропагандистської риторики і перехід до конструктивної взаємодії з метою деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей і Криму", — зазначили українські дипломати.

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости