ПоддержатьУкраїнська

В.о. ректора ОНМедУ Аймедов виставив охорону у виші для особистого захисту

StopCor
StopCor

StopCor

В.о. ректора ОНМедУ Аймедов виставив охорону у виші для особистого захисту

Приватну охоронну фірму, яка стоїть на прохідній ОНМЕДУ та охороняє територію навчального закладу, найняв виконувач обов‘язків ректора Костянтин Аймедов для особистого захисту. Про це він повідомив журналістам «СтопКору» під час прес-конференції.

В.о. ректора ОНМедУ Аймедов виставив охорону у виші для особистого захисту

«Аймедов зазначив, що звернувся за послугами до приватної охоронної фірми нібито через погрози, які надходили на його адресу. Держслужбовець зазначив, що оплачує роботу бодігардів із власної кишені. Суму зарплатні охоронців не уточнив», передають з Одеси журналісти «СтопКору».

Зазначимо, що на прохідній ОНМЕДУ тиждень стоїть приватна охорона. Раніше чоловіки не пропускали знімальну групу «СтопКору» на територію державного навчального закладу на анонсовану прес-конференцію керівництва вишу. За цим фактом журналісти «СтопКору» звернулись до поліції із заявою про перешкоджання професійній журналістській діяльності.

Додамо, що «СтопКор» з перших днів слідкує за скандалом навколо медуніверситету. Журналісти проекту оприлюднили низку порушень в роботі комісії з МОЗу, яка перевіряла діяльність ректора. Після появи аудиторів, у міністерстві видали наказ про звільнення ректора, академіка Валерія Запорожана, нібито за перешкоджання роботі аудиторів. «СтопКор» дізнався, хто «натравив» перевірку на виш, став свідком силового захоплення будівлі ректорату та отримав інформацію на тиск так званого нового керівництва на юристів ОНМЕДУ.

Другие новости