ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вихідні, 28 і 29 липня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вихідні, 28 і 29 липня

На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій території країни в суботу можливий невеликий дощ, у неділю буде суха погода. Температура повітря вночі складе +10...+24 градуси, вдень +20...+35. Вітер змінних напрямків, переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні буде переважно дощова погода, у неділю без опадів. Уночі від +18 до +23 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +27...+31. Вітер південно-східний, північно-східний і східний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі від +18 до +26 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +26...+33. Вітер західний, північно-західний, південно-західний і північний, 1-5 м/с.

У Криму – переважно мінлива хмарність. У суботу і в неділю на півострові можливий невеликий дощ. У неділю в Керчі опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах +20...+24 градусів, удень – до +25... 30. Вітер східних, північно-східних, південно-східних і північних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура вночі +20...+27 градусів. Денна температура повітря складе +30...+35 градусів. Вітер східних, північно-східних і північних напрямків, 1-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні опадів не передбачається, у неділю в регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +10...+19 градусів, вдень +20...+27. Вітер західний, південно-західний, північно-західний і північний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі від +18 до +20, удень – від +26 до +27 градусів. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні висока ймовірність дощу, в неділю опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +18...+23 градуси, вдень +26...+32. Вітер східних, північно-східних, південно-східних і північних напрямків, 1-5 м/с.

Другие новости