ПоддержатьУкраїнська

В Україні створять відкритий реєстр педофілів – Аброськін

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні створять відкритий реєстр педофілів – Аброськін

Поліція внесе до єдиного реєстру всіх громадян, засуджених за педофілію і зробить його загальнодоступним, за прикладом Польщі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, повідомляє "Діалог.UA".

За його словами, це допоможе убезпечити українських дітей від злочинців. Такий реєстр вже існує в Польщі. Аброськін стверджує, що саме польський приклад надихнув його на створення такого реєстру в Україні.

"Право на охорону наших дітей ми ставимо вище анонімності злочинців. Закон повинен захищати дитину, а не педофіла" – ці слова міністра юстиції Польщі стали моїм особистим девізом", – написав поліцейський.

Аброськін заявив, що ініціюватиме і всіляко домагатися створення такого реєстру:

"Ці збоченці знищують наше майбутнє. Відповідальність за їх дії згідно з чинним законодавством настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знову. Актуально внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх і впровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати і закликати законодавців до тих пір, поки це не відбудеться", – написав він.

Додамо, в Харківській області педофіл зґвалтував дівчинку, яка зайшла до нього пощедрувати.

Другие новости