ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

Представники марганецького осередку «Стоп корупції» зустрілись із представниками ОБСЄ через корупційні схеми з боку міського голови Олени Жадько. Про подробиці зустрічі Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» розповів активіст Роман Лук'яненко. 

''СтопКор'' зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

«Організація з безпеки і співробітництва в Європі вирішила навідатися до нас в зв'язку з останніми кричущими корупційними справами навколо голови Марганця Жадько О., які відбуваються у нас місті та вже відомі на всю країну. Це і тиск з боку місцевої влади на незалежну пресу, а саме підпал автомобіля голови «Стоп корупції» Сергія Хникіна у вересні 2016 р., і побиття журналіста Володимира Садикова в квітні 2017 р., і переслідування за проукраїнську позицію всіх, хто підтримує воїнів АТО і допомагає їм, а також Українській православній церкві Київського Патріархату.

3 січня 2018 року з боку відділу освіти надійшов наказ звільнити директора школи №3 Куржанову Наталію Іванівну за незначні порушення в пожежну безпеку навчального закладу. Представники міжнародної урядової організації вирішили посприяти зі свого боку у висвітленні та вирішенні наболілих питань, які турбують всіх мешканців нашого маленького міста», – розповів активіст марганецького осередку «Стоп корупції» Роман Лук’яненко.

''СтопКор'' зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

Після зустрічі зі стопкорівцями представники ОБСЄ навідались до лікарні, де зараз перебуває незаконно звільнена директорка місцевої школи Олена Куржанова. Пізніше приїхали до виконкому, де наразі добиваються зустрічі із представниками міської влади.

Нагадаємо, директора марганецької загальноосвітньої школи № 3, активістку «Стоп корупції» Наталю Куржанову звільнили з посади через активну громадську позицію та волонтерство. Наказ про звільнення підготували у міській раді за вказівкою міського голови та функціонерки «Партії регіонів» Олени Жадько. Про це свідчать дані активістів марганецького осередку проекту. Подробиці справи повідомив стопкорівець Роман Лук’яненко.

''СтопКор'' зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

«Є в місті Марганець загальноосвітня школа №3. Очолює її директор Куржанова Н.І. – патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч, заступник керівника міського осередку партії «БПП Солідарність». За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів щодо боротьби з корупцією.

Все це відбувалось на фоні контрасту – один директор мобілізував прихильників на Майдан, а Олена Анатоліївна, на той час директор школи №10 – організовувала поїздки на антимайдан.

''СтопКор'' зустрівся з представниками ОБСЄ через корупційні схеми мера Марганця Жадько

Після одного із заходів – конкурсу малюнка «Корупція очима дітей» — адже напрямок боротьби з корупцією це завдання, яке поставлене перед нами нашими західними партнерами та Президентом України, з боку міської влади за командою пані Жадько пішов тиск на Куржанову Н.І. Це і всілякі незрозумілі перевірки – за те, що поблизу школи створила можливість перебування та харчування безхатніх собак, щоб вони не кидались на перехожих та на дітей.

Все це за свої кошти – адже у міської влади на це бажання зовсім відсутнє. Це і планові та позапланові перевірки пожежних інспекторів – адже, напевно, у нас єдина школа №3 не відповідає правилам пожежної безпеки. Це і відсутність необхідного фінансування з місцевого бюджету задля покращення функціонування школи та умов дітей. І доводилось директору Куржановій стукати у всі двері, аби вибивати кошти з державного бюджету. Напевно Олені Анатоліївні та її прихильникам і покровителям потрібна тиша задля розпилу бюджетних коштів.

Але пані Жадько та її вірні прибічниці – начальник освіти Кострикіна В.В. та заступник Фоміна А. ніяк не могли вгамуватись та вижити Куржанову Н.І. – адже та користується підтримкою колег та батьківського комітету.

От і довелося невгамовним піти на прямо скажемо на злочинний хід – в порушення законодавства – видати наказ про звільнення. І очолила весь цей цирк заступник міського голови Платонова Т.В., яка на запитання нашого журналіста – чому ви не розмовляєте державною мовою – відповіла, що як хоче, так і розмовляє.

Зі всіх останніх подій можна зробити висновки, що Жадько та її команда готується до повернення злочинної влади та діє не за принципом законності, а задля знищення патріотів», – розповів активіст марганецького осередку «Стоп корупції» Роман Лук’яненко.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції», членом якої є Куржанова Н.І., бере цю справу під особистий контроль, буде звертатись до суду задля поновлення Куржанової Н.І. на посаді, та до правоохоронних органів з вимогою покарати злочинців. Також активісти будуть звертатись до керівництва держави з вимогою втрутитись в беззаконня, яке відбувається в місті.

Другие новости