ПоддержатьУкраїнська

В Ужгороді планують провести антитерористичні навчання

StopCor
StopCor

StopCor

В Ужгороді планують провести антитерористичні навчання

Служба безпеки України повідомила, що 9 жовтня в Ужгороді планують провести антитерористичні навчання, у яких візьмуть участь СБУ, ЗСУ, Нацгвардія та ДПСУ.

 Фото: Укрінформ

Про це пише РБК-Україна.

"Інформуємо, що 9 жовтня у м. Ужгород відбудуться планові антитерористичні навчання. Підрозділи суб’єктів боротьби з тероризмом відпрацьовуватимуть заходи із припинення умовного терористичного акту в Закарпатському апеляційному суді", - сказано у повідомленні.

Участь у тренуваннях візьмуть підрозділи СБУ, Збройних сил, Нацгвардії, Нацполіції, Державної прикордонної та надзвичайної служб, Держспецзв’язку, Служби судової охорони, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

"Навчання пройдуть в умовах максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів", - звертають увагу у відомстві.

У СБУ допускають тимчасове обмеження руху транспорту і пішоходів на вулицях Братів Бращайків, Олександра Довженка, Івана Крилова, Юлія Ставровського-Попрадова (колишня Маяковського), Небесної Сотні, Ференца Ракоці, набережній Незалежності.

Правоохоронці просять громадян із розумінням поставитися до можливих незручностей та мати з собою документи, що засвідчують особу.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Україна планує провести “Кримський саміт”.

Другие новости