ПоддержатьУкраїнська

Ватажок "ЛНР" дозволив "профілактичні" арешти невинних людей

StopCor
StopCor

StopCor

Ватажок 'ЛНР' дозволив 'профілактичні' арешти невинних людей

Леонід Пасічник продовжує перекроювати "закон ЛНР" під свій лад. Керівник "республіки" дав добро на "профілактичне" затримання людей в зоні кризової ситуації.

Новину передає "Преса України".

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник розпорядився внести поправки до закону про воєнний стан. Вони передбачають, що "правоохоронці республіки" зможуть безпідставно затримувати людей на вулицях. Відповідні поправки були внесені 2 лютого. Оновлений документ набрав чинності 12 лютого.

У тексті закону зазначається, що у "ЛНР" дозволено затримувати та саджати людей у СІЗО на термін від 30 до 60 діб. За цей час будуть проводитись необхідні перевірки, якщо затриманих підозрюють у причетності до скоєння злочинів, які "створюють загрозу ЛНР".

Крім того, термін превентивного затримання не може бути продовжений на більш, ніж 60 діб.

"Превентивне затримання застосовується, а також припиняється на підставі мотивованого рішення міністра державної безпеки Луганської Народної Республіки або міністра внутрішніх справ Луганській Народної Республіки, узгодженого з Генеральним прокурором Луганської Народної Республіки", – йдеться у тексті так званого закону.

До слова, у "ЛНР" почали бунтувати шахтарі. Прості робітники зібрались на мітинг у зв'язку з тим, що так зване керівництво "республіки" не виплачує їм зарплат ще з минулого року.

Другие новости