ПоддержатьУкраїнська

Відірвані губи, погризені вуха та сліди від сигарет: у Черкасах лікарі борються за життя дитини

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Відірвані губи, погризені вуха та сліди від сигарет: у Черкасах лікарі борються за життя дитини

У Черкасах в лікарню потрапив хлопчик 2014 року народження з багатьма жахливими травмами. Дитина знаходиться в реанімації. Медики не можуть оперувати пацієнта через вкрай важкий стан хлопчика.

 Двір У Черкасах, де собаки напали на дитину Фото: 18000

Про це розповів директор дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.

У клініку потрапив онук власників собак породи алабаї. Раніше чоловік і жінка - дідусь і бабуся постраждалого хлопчика - вже потрапляли в скандал через свій нелегальний "розплідник", коли тварини напали на черкащанку і покусали. Після того інциденту собак через суд вилучили, але, очевидно, ті пізніше завели інших, передає "18000".

Лікар зазначив, що дитина, яка надійшла до них, невідомо скільки часу до цього лежала без свідомості з гематомою черепної коробки.

"У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу", - розповів Кондрацький.

Батьки до хлопчика не приходили.

Депутат обласної ради Олег Петренко у своєму Facebook написав, інцидент стався в домогосподарстві біля дитячого парку. Онук перебував у бабусі та дідуся, які розводили собак.

"Прямо зараз в обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження. Шансів мало... У нього - страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди затушених цигарок на тілі", - йдеться у публікації.

За словами депутата, 24 серпня сторож цього парку чув дитячий крик, і тільки через кілька днів бабуся, у дворі якої й отримала дитина травми, викликала "швидку допомогу".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у столиці двоє чоловіків влаштували стрілянину по автомобілю.

Другие новости