ПоддержатьУкраїнська

Відмови від призову на строкову службу не буде – Міноборони

StopCor
StopCor

StopCor

Відмови від призову на строкову службу не буде – Міноборони

У Міністерстві оборони України не планують відмовлятися від призову на строкову службу.

Окрім того зазначили, що у 2020 році до армії планується призвати приблизно 30 тис. людей. Про це під час засідання комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки заявив заступник міністра Міноборони Олександр Поліщук, передає "UNN".

"На цей рік сплановано приблизно 30 тис. тих людей, які будуть призвані до Збройних Сил. А також інших військових формувань. Оскільки не одні ми призиваємо до виконання цього обов’язку своїх громадян. Ці завдання щодо призову, вони жорстко, так би мовити, розглядалися в минулі роки... коли військові комісаріати перевищували свої повноваження, створювали штучні проблеми для молодих людей", — зазначив він.

Окрім того, за словам замміністра у Міноборони вивчають досвід партнерів щодо обрання зручного часу служби для призовників.

"Поки що у нас немає планів щодо відмови від призову... Ми зараз робимо експеримент: за бажанням ті люди, які мають право бути призваними до 18 років можуть прийти до військових комісаріатів і поступити на військову службу. Повертаючись до досвіду партнерів, ті, хто призиваються на строкову службу можуть вибрати найбільш зручний для себе час. Поки що ми цю концепцію не розвиваємо, але вивчаємо цей досвід", — додав Поліщук.

Другие новости