ПоддержатьУкраїнська

На Житомирщині організованій злочинній групі повідомлено про підозру у збуті наркотичних засобів

StopCor
StopCor

StopCor

На Житомирщині організованій злочинній групі повідомлено про підозру у збуті наркотичних засобів

За погодженням з прокуратурою Житомирської області слідчими Нацполіції повідомлено про підозру п’ятьом особам у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів у великих розмірах, скоєні організованою злочинною групою).

За версією слідства, житель Київської області у квітні 2019 року створив і очолив організовану злочинну групу, до складу якої залучив своїх наркозалежних знайомих. У подальшому, як вважає слідство, групою скоєно низку кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним придбанням, зберіганням з метою збуту, а також незаконним збутом на території Житомирської області наркотичного засобу - метадону.

З метою забезпечення конфіскації на вилучені наркотичні засоби і майно підозрюваних - 3 легкові автомобілі та грошові кошти на суму майже 100 тис грн накладено арешт.

Досудове розслідування здійснює Головне управління Нацполіції в Житомирській області, процесуальне керівництво – прокуратура області. Слідство триває. Прес-служба прокуратури Житомирської області

Другие новости