ПоддержатьУкраїнська

Викривачка Facebook дала свідчення перед парламентом Британії

StopCor
StopCor

StopCor

Викривачка Facebook дала свідчення перед парламентом Британії

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ВВС.

За словами Хауген, гігант соціальних мереж усвідомлює свою роль у підбурюванні до насильства по всьому світу або заподіянні шкоди своїм користувачам. Вона вважає, що Facebook має вкладати більше коштів у безпеку.

«Безумовно, Facebook міг би вкладати більше ресурсів у те, щоб зробити платформу безпечнішою. Але вони ухвалили низку рішень, віддавши перевагу прибутку, а не людям». - заявляла вона.

Вона також переконана, що «нині у світі немає компанії, яка мала б так багато влади і так мало прозорості, як Facebook».

Запропоновані доповнення до закону у Великій Британії покликані встановити нові правила для великих соціальних мереж. Передбачається, зокрема, вважати онлайн-насильство над жінками кримінальним злочином.

Голова парламентського комітету, який займається безпекою в Інтернеті, Даміан Коллінз заявив, що такий підхід «знаменуватиме нову еру регулювання технологічних платформ, який змусить їх нести відповідальність».

Раніше повідомлялося, що кілька видань оприлюднили матеріали на основі тисяч документів, що «просочилися» з Facebook.

Через звинувачення Facebook, зокрема, в тому, що він знав, ніби Інстаграм шкодить психічному здоров'ю підлітків, Хауген запросили давати свідчення політичним і регулювальним органам по всьому світу.

Як повідомляв Укрінформ, на початку жовтня викривачка Френсіс Хауген, котра розробляла в компанії Facebook методологію боротьби з дезінформацією, дала свідчення перед комісією Сенату США про те, що Facebook ставить прибуток вище безпеки користувачів.

Фото: Getty images

Джерело: Укрінформ

Другие новости