ПоддержатьУкраїнська

Вирубали лісу на 14 мільйонів: причетна 21 людина (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Вирубали лісу на 14 мільйонів: причетна 21 людина (фото)

Служба безпеки України спільно зі слідчими ДБР задокументувала факти масштабної вирубки в держлісгоспах на заході та півночі України. Своїми діями зловмисники завдали державі шкоди на понад 14 мільйонів гривень.

 Фото: СБУ

Як повідомляється, незаконна вирубка лісу посадовцями лісових господарств не лише завдали державі великих збитків, а й стали причиною руйнівних повеней цього року.

Таким чином, незаконні порубки дерев у Житомирській області правоохоронці викрили під час проведення оздоровлення лісів. До них причетний керівник одного з державних лісогосподарських підприємств області, посадовці державної лісової охорони, спеціалізоване лісозахисне підприємство та комерсанти.

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/2765587980337856

Так незаконну вирубку лісу вони проводили протягом трьох років після чого вносили неправдиві відомості до службової документації. Тільки протягом серпня-вересня 2019 року там знищили понад 300 дерев різних порід на майже 2,5 мільйона гривень.

Правоохоронці повідомили про підозру 15 фігурантам у вчиненні кримінальних правопорушень у складі організованої групи за різними видами співучасті.

Також СБУ викрила посадовців низки державних лісогосподарських підприємств, які налагодили незаконну вирубку лісу в Івано-Франківській та Закарпатській областях. Вони завдали шкоди державі на понад 11,5 мільйона гривень. Правоохоронці повідомили про підозру 6 працівникам лісогосподарських підприємств про вчинення злочинів.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Другие новости