ПоддержатьУкраїнська

Віз товари до країни-агресора: прикордонники зупинили переміщення товарів до РФ

StopCor
StopCor

StopCor

Віз товари до країни-агресора: прикордонники зупинили переміщення товарів до РФ

На Харківщині українець намагався незаконно перевезти через кордон 29 тюків та 19 ящиків з товарами, серед яких були і продукти харчування до Росії. За спробу незаконного перетину кордону на затриманого громадянина України складено адміністративні матеріали.

"Прикордонний наряд відділу „Веселе“ виявив чоловіка без документів та автомобіль марки „УАЗ“. Громадянин та авто знаходилися неподалік від кордону. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці виявили в ньому тюки та ящики з товарами народного споживання. В ході подальшої перевірки ділянки кордону військовослужбовці загону виявили поблизу пакунки з товарами, що скоріш за все планувалась до переміщення в РФ. Загалом правоохоронці запобігли незаконному переміщенню через кордон 29 тюків та 19 ящиків з товарами, серед яких були і продукти харчування", — йдеться в повідомленні прес-служби ДПСУ.

Товар та транспортний засіб передано співробітникам компетентних правоохоронних органів. Тривають заходи щодо встановлення інших осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності.

Другие новости