ПоддержатьУкраїнська

Влада "ДНР" не може утримувати "віджаті" шахти й заводи – робітникам запропонували вакантні місця в "армії"

StopCor
StopCor

StopCor

Влада 'ДНР' не може утримувати 'віджаті' шахти й заводи – робітникам запропонували вакантні місця в 'армії'

Після "націоналізації" підприємств на окупованій території Донецької області шахтарі й працівники зупинених заводів масово звільняються з підприємств. Гірники Макіївки збираються вийти на масову акцію протесту.

Нардеп і військовий експерт Дмитро Тимчук уточнив, що з початку березня до кінця травня в Донецьку на шахті ім. Засядька після скорочення зарплати звільнилося близько 500 шахтарів, передає "Діалог.UA".

Гірники пишуть заяви на розрахунок за власним бажанням. Аналогічна ситуація спостерігається на ВАТ "Харцизький трубний завод" і "Харцизький сталедротово-канатний завод "Силур". Тут незадоволеним працівникам рекомендують вступати до лав найманців.

А в Макіївці на шахті "Щегловська глибока" зарплату не платять зовсім. Голодні працівники погрожують масовими акціями громадянської непокори.

Відзначимо, влада "ДНР" вирішила відкрито боротися з продажем українських товарів в Донецьку і передмістях. Тим часом шахтарям з окупованої Донецької області рекомендують їхати зі своїх міст в пошуках нової роботи.

Другие новости