ПоддержатьУкраїнська

"Я просто хочу, щоб мені дали жити нормальним життям" – Олексій Белько про "замінування" мосту Метро

StopCor
StopCor

StopCor

'Я просто хочу, щоб мені дали жити нормальним життям' – Олексій Белько про 'замінування' мосту Метро

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відеодопит Олексія Белька – "мінера" мосту Метро. На допиті Белько пояснює, чого хотів добитися своєю акцією. 

''Я просто хочу, щоб мені дали жити нормальним життям'' – Олексій Белько про ''замінування'' мосту Метро

Колишній ветеран ООС розповів, що після звільнення з 99 бригади, де він служив у званні старшого сержанта, він не може розпочати нормальне життя. Люди, які обіцяли допомогти йому, відвернулися, його ніде не беруть на роботу, у зйомній квартирі він не може жити через якісь незрозумілі звуки та змушений уже два тижні жити у машині. Белько стверджує, що все це робиться навмисне. Крім цього, ветеран повідомив, що за ним ведеться стеження.

З приводу акції 18 вересня, під час якої він погрожував замінуванням мосту Метро, Олексій Белько зізнався, що перебував під дією наркотиків, а вибухівки при ньому не було і бути не могло, оскільки він не мав на меті зашкодити людям. У такий спосіб колишній старший сержант хотів привернути увагу до себе. Каже, що вчинив по-дурному, але на той момент знайшов для себе лише такий вихід. Свою провину визнає повністю.

Аваков повідомив, що подасть до суду клопотання про мінімальний термін покарання для ветерана ООС, а також проситиме про можливість взяття його на поруки. Він підкреслив, що разом з ним заяву подадуть і командир спецпідрозділу КОРД, і правоохоронці, які затримували Белька.

Окрім того, міністр заявив, що у тому, що Белько змушений був піти на такий крок, є й суспільна відповідальність. Він запевнив, що Бельку допоможуть пройти реабілітацію від наркотичної залежності та розпочати нове життя, як він того прагне.

Другие новости