ПоддержатьУкраїнська

З 6 квітня для дітей запрацює «школа онлайн»

StopCor
StopCor

StopCor

З 6 квітня для дітей запрацює «школа онлайн»

З понеділка 6 квітня для учнів з 5 по 11 клас запускають проект «Всеукраїнська школа онлайн».

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу. За словами Президента, в рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

"Наше завдання як держави — забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою в понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». В рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п'ятого по одинадцятий клас. За збалансованої програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів", — сказав Зеленський, передає "Новий Формат".

Вчитися дистанційно школярі зможуть в Facebook і YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю приєдналися до цієї важливої ​​місії.

За кожним класом буде закріплений один або кілька телеканалів. Їх перелік, а також розклад уроків на тиждень з'явиться зовсім скоро.

"Закликаємо батьків стежити за новинами і мотивувати дітей до перегляду. Власне, приєднатися до цього пізнавальному контенту можна всією сім'єю. А тому — залишаємося вдома. Вчимося вдома", — підкреслив Президент України.

Другие новости