ПоддержатьУкраїнська

З наступного року в Україні більше не буде цирків з тваринами

StopCor
StopCor

StopCor

З наступного року в Україні більше не буде цирків з тваринами

До 2021 року цирки в Україні повинні відмовитися від використання тварин у своїх розважальних номерах. Про це повідомила заступник міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк. 

За словами чиновниці, після того, як в Україні офіційно заборонять використовувати тварин для розваг, їх передадуть в реабілітаційні центри.

"Йде процес переговорів з громадськими інститутами, які готові прийняти цих тварин. Є тварини, які належать державі, - їх 96. Ми підписали меморандум з Еко-парком Фельдмана, і він готовий прийняти їх усіх. Там хороші умови, і парк готовий дотримуватися цивілізованих правил утримання", - розповіла Подоляк.

Вона також додала, що дресирувальникам, які мають право власності на чотириногих, запропонували вступити в переговори.

"Держава не має наміру говорити їм, що робити, але ми даємо вікно можливостей. Варіантів багато, але важливо зрозуміти, що ми не можемо заборонити використання тварин у держцирках, а в приватних не заборонити, тому що тоді ми створимо нерівні умови", - сказала чиновниця, передає "Кореспондент"

За її словами, адміністрації цирків зараз побоюються потрапити в складну фінансову ситуацію і запевняють, що українців не цікавлять виступи без тварин. "Для наших цирків це виклик, вони мають час на оновлення своїх програм на 2021 рік", - зазначила Подоляк.

Другие новости