ПоддержатьУкраїнська

З підробленим дипломом до Нацради: викрили колишню кандидатку

StopCor
StopCor

StopCor

З підробленим дипломом до Нацради: викрили колишню кандидатку

Харківська місцева прокуратура передала до суду обвинувальний акт щодо ексрадниці колишнього глави Харківської обласної держадміністрації, яка на конкурс члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення надала конкурсній комісії підроблений диплом про здобуття вищої освіти. 

За даними місцевих видань, мова йде про Марію Андреас, яка деякий час була радницею ексголови ОДА Юлії Світличної з гуманітарних питань та зв'язків з громадськістю на громадських засадах.

"Підозрювана не пройшла спецперевірку, оскільки виявилося, що диплом підроблений, про що Національною радою повідомлено правоохоронним органам", - зазначили в пресслужбі прокуратури. Та додавши, що підозру Андреас вручили ще у листопаді 2019 року.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук Петром Ющенком, братом експрезидента Віктора Ющенка, відбувся 12 вересня 2019 р. Присудження наукового ступеня за сумнівний опус на історичну тематику викликало обурення вчених, які подали лист про порушення академічної доброчесності до Міністерства освіти і науки з вимогою скасувати рішення спеціалізованої вченої ради.

Другие новости