ПоддержатьУкраїнська

За минулий рік три чверті найбагатших українців стали ще багатшими

StopCor
StopCor

StopCor

За минулий рік три чверті найбагатших українців стали ще багатшими

Найбагатші українці стали за минулий рік ще багатшими. Цікаво, що за ковідний 2020 рік, коли більшість українців збідніли, а хто і зовсім зубожів, перша сотня найбагатших наших співгромадян збільшила свої статки на 42%. Зараз вони сумарно становлять 44,5 мільярда доларів, передає "Today.ua".

 Фото: zerkalo.mk.ua

76 осіб із першої сотні багатіїв стали за 2020 рік ще багатшими. При цьому 21 наш співвітчизник увірвався в першу сотню, потіснивши зі списку стільки ж не бідних українців трохи вниз. Серед цих новачків лише 14 є справжніми новачками: вони увійшли в першу сотню вперше, а ще семеро просто відновили свої позиції після недовгої перерви.

Причому, найбільша кількість тих, хто увійшов до першої сотні в минулому році, обрала родом своєї діяльності або енергетику, або галузь IT. Крім IT-сфери та енергетики, великі статки своїм власникам незмінно приносять металургія, рітейл і харчова промисловість.

Вже традиційно, список найбагатших українців очолює Ринат Ахметов, статки якого за підсумками 2020 року оцінюють у 7,6 мільярда доларів. На другій позиції, з великим відривом від Ахметова - Ігор Коломойський, який зараз переживає не найкращі свої часи. Дихають у спину Коломойському подружжя Герег - Олександр і Галина, які непогано почуваються при будь-якій владі. Їхні статки оцінюють у 1,7 мільярда доларів. І на почесному четвертому місці - п'ятий президент України Петро Порошенко. Його статки становлять у доларах 1,6 мільярда.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, "Нафтогаз" вилучив із сайта заяву про припинення повноважень більшості членів наглядової ради.

Другие новости